English

Českou republiku


Distributoři za Českou republiku a Slovensko
Join us on Facebook

Šest duvodu proc si zvolit RUCNÍ pumpu Ezi-action®

 


1.    Výber metody rucního pumpování

Rucní pumpy Ezi-action® jsou po celém svete stále castejší volbou pro bezpecné a spolehlivé rucní pumpování celého spektra kapalin z barelu o objemu 25 l, 60 l, 110 l, 200 l a 1000 l.


2.    Skvelé pro široký rozsah kapalných produktu

Díky patentovanému principu nevzniká v pumpách žádné trení, které by pri nízkotlakém pumpování velkých objemu muselo být prekonáváno a také tam nejsou soucásti, které se nadmerne opotrebovávají. Agresivní chemikálie obsahující dokonce i stredne silná rozpouštedla a viskózní kapaliny – to vše muže být bezpecne a spolehlive pumpováno.

 

3.    Spolehlivost

Jako dukaz kvality je na pumpy Ezi-action® 24 mesícní záruka. Záruka se nevztahuje na nesprávné používání nebo pri pumpování benzinu a silných rozpouštedel.

 

4.    Opravitelnost

V prípade dlouhodobého pusobení chemikálií na klapky zajištuje servisní sada snadnou opravitelnost – pripravenost k pumpování. Pri dodržování zárucních podmínek mužete ocekávat více než 5letou životnost pumpy.

5.    Bezpecnost

Pumpy Ezi-action® mají bezpecnostní trmen bránící nechtenému nebo neoprávnenému pumpování. Výtoková hubice muže být otocena smerem vzhuru a zabranuje tak odkapávání. Jednolitrové odmerky „Bezpecná odmerka“ tvorí uzavrený systém vylepšující bezpecnost chemických výrobních programu.


6.    Vernost zákazníku

 Pumpy Ezi-action® zvyšují duveru zákazníku ke kapalným produktum a rešením otázek, jak spolehlive a bezpecne dávkovat kapaliny, vytvárejí vysokou pridanou hodnotu.

 

                                                  

 

 

 

 

Dodávány spolecností EKOTAKT, s.r.o.
                                      www.pumpy-cz.cz


 

Ezi Action Safety Measures Ezi Action Drum Pumps Ezi Action Drum Pumps

Copyright © 2000 - 2012 New Zealand Pump Company | Contact | Site Map | Website Design by MOCA | Reciprocals | Video by Moving Media